Phone +420 573 776 333
FB
4 1 3

Proč zvolit max32?

Dynamická multifunkční stavba max32 kombinuje PRÁCI, BYDLENÍ a ZÁBAVU s ohledem na poskytnutí maximálního pohodlí nájemníkům. Představuje zároveň skvělý prostor pro realizaci kreativních nápadů a myšlenek. Unikátní stavba vznikla revitalizací 32. budovy v areálu Baťovy továrny ve Zlíně. Rekonstrukci navrhl mezinárodně uznávaný ateliér CMC architects. Projekt byl se svou zásadní rekonstrukcí nominován i v soutěži
„Nejlepší z realit – Best of Realty 2016“

CELKOVÁ REKONSTRUKCE BUDOVY
Nové výkladce, zateplená fasáda, bezpečnostní systémy a hi-tech, designové vybavení interiérů,…
REPREZENTATIVNÍ RECEPCE 24/7/365
Moderní recepce s příjemným zázemím a nepřetržitou službou přivítá vás a vaše klienty.
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP
Snadný přístup přímo z ulice do objektu i pro invalidy a maminky s kočárky.
CENTRUM MĚSTA
Díky centrální a frekventované lokalitě si k vám přátelé i klienti najdou snadno cestu.
PARKOVÁNÍ U OBJEKTU
Dostatek parkovacích míst pro vaše klienty u budovy a v přilehlém okolí.
DOSTUPNOST
Velmi dobrá dopravní dostupnost se všemi potřebnými službami na dosah.

Novinky

29
duben
 

Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Pavel Kříž, Alexander Rašilov, Milan Kňažko, Nela Boudová, Zuzana Norissová, Roman Vojtek a další. Tyto přední české herce bylo možné potkat od středy do soboty ve Zlíně při natáčení filmu s názvem Můj příběh. Děj filmu se natáčel v designových loftech a před budovou max32.

6
prosinec
 

Moderní, vzdušné a nadstandardně vybavené lofty najdete k pronájmu v max32 v centru Zlína.  K dispozici jsou aktuálně čtyři lofty o výměrách 31 m², 41 m², 55 m² a 58 m². Na max32 se žije na max. Milují ho lidé, kteří milují život, práci, jsou kreativní a rádi jsou i originální. Výhled na industriální okolí bývalých Baťových závodů je prostě jedinečný a sexy.

20
červen
 

Max32 má nyní v nabídce dvě nové dispozice tohoto oblíbeného loftového bydlení. Tou první je loft s rohovou dispozicí o výměře 55 m² za měsíční nájemné 15.900 Kč, tou druhou pak loftový byt o velikosti 31 m² za 10.900 Kč měsíčně. 

Nevíte si rady? Máte zájem o volné prostory?
Phone  Zavolejte nám +420 573 776 333 - po až čt: 8.00 - 17.00, pá: 8.00 - 15.00
×
Jsme již v kontaktu?
Náš zrychlený přístup Vám pro příklad umožní zobrazení aktuálních cen a stažení karet bytů. Pokud jste již poptali jednotku již v minulosti, zkuste zadat Váš email. Můžeme Vás ujistit, že tento email nebude použit pro žádné obchodní nabídky, pokud jste nám nedali výslovný souhlas.

Poptat jednotku
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
TDD Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.max32.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.max32.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.max32.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.max32.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.