Phone +420 573 776 333
FB
max32 - J. A. Bati 5648, Zlín

max32 - vaše lepší adresa!


 • reprezentativní kompletně zrekonstruovaná budova
 • centrum města, vynikající dostupnost
 • originální loftové bydlení, světlá výška stropů 4,2 m
 • vybavené apartmány (vestavěné patro s ložnicí, šatna, koupelna, kuchyň)
 • kanceláře s industriálním designem
 • velká otevíratelná okna s izolačním dvojsklem
 • vysokorychlostní internetové připojení (datové přípojky, TV)
 • DHZ hasicí sprinklery, elektronické detektory kouře
 • přístupy kontrolované magnetickou kartou
 • recepce, bezpečnostní služba 24/7/365
 • kamerový systém monitorující budovu a její okolí
 • 1 nákladní výtah, 2 osobní výtahy
 • označení provozovny
 • skladové prostory v podzemním podlaží
 • dostatek parkovacích míst
 • bankomat přímo v objektu
 • volnočasové zóny, kolárna
 • všechny potřebné služby v dosahu
 

Bydlete jinak - žijte na max!


Největším lákadlem max32 je možnost originálního bydlení v loftových apartmánech, které jsou v nabídce nemovitostí raritou v regionu.

Naše nevšední lofty jsou určeny nejen pro bydlení, ale i tvůrčí činnost. Loftové jednotky v sobě kloubí vášeň a styl, nabídnou vám pocit svobody pohybu, prostorovou volnost a inspirativní prostředí. Každé ubytovací patro poskytuje nevšední bydlení se světlou výškou 4,2 m. Tím vzniká prostor s jedinečným charakterem. Každý z loftů je plně zařízen, vyznačuje se stylovým interiérem s vybudovaným vestavěným patrem s ložnicí, vestavěnou skříní a pracovním stolem. V přízemí se nachází kuchyňský kout, prostor pro jídelnu a obývací pokoj, koupelna. Podlehněte osobitému kouzlu loftových bytů v industriálním srdci města!

Investiční pronájem 
Loftové apartmány i kanceláře jsou určeny k pronájmu. Nabízíme také možnost investičního pronájmu, který vám umožňuje odkup po pěti letech nájmu za předem smluvně garantovaných podmínek opcí, se započtením již zaplacené částky. V rámci investičního pronájmu máte sjednanou zvýhodněnou cenu pronájmu, dále získáváte nabytí podílu na zastavěném pozemku a podílu na společných částech budovy, s možností převodu do osobního vlastnictví.

 

Krátkodobé ubytování


Dlouhodobý i krátkodobý pronájem loftů pro bydlení

Kromě dlouhodobého pronájmu nabízíme také krátkodobý pronájem loftových apartmánů v centru Zlína.

Každá jednotka je vybavena s akcentem na maximální pohodlí a komfort. V loftu je plně k dispozici kuchyň s jídelnou, vestavěné patro s ložnicí, šatna a koupelna.

Lofty disponují klimatizací, elektricky stahovatelnými roletami, centrálním vytápěním, hasicími sprinklery, nechybí ani vysokorychlostní internet, datové zásuvky, pracovní stůl a deska LTD.

 

Variabilní kanceláře


Na budově max32 nabízíme typizované kanceláře nebo variantu open space

K dispozici jsou typizované kancelářské jednotky o velikosti 28 m², 41 m² a 74 m², nebo volné plochy, které jsou určeny pro výstavbu open space kanceláří a kancelářských prostor s možnými úpravami dle individuálních potřeb nájemce.

Typizované jednotky jsou vybaveny sociálním zázemím, kuchyňskou linkou, klimatizací a elektricky stahovatelnými roletami, samozřejmostí jsou detektory kouře a hasicí sprinklery.

 

Retailové prostory


Obchodní jednotky

Obchodní jednotky mají zajištěn bezbariérový přístup přímo z ulice. Zásobování probíhá z podzemního parkoviště. Prodejny jsou osazeny novými velkoformátovými výkladci a jsou viditelně označeny. 

Zázemí služeb

Nabízíme také prostory pro poskytovatele nejrůznějších druhů služeb - relaxačních, poradenských, zprostředkovatelských i vzdělávacích. V přízemí budovy již úspěšně funguje hlavní pobočka České pošty, pojišťovna, drogerie, kavárna, pekařství a další.

 

Pestré volnočasové vyžití


Po práci legraci

Každý z nás občas potřebuje zvolnit, vypnout z práce, vychutnat si odpočinek a přijít na jiné myšlenky. max32 vám přináší spoustu možností, jak si užít volný čas. Zacvičit si i zrelaxovat můžete v jednom z nejmodernějších zlínských fiitness & welness center. Také můžete posedět u dobré kávy a dát si delikatesu ve stylové kavárně a mnoho dalšího.

 

Firmy na max32


Nevíte si rady? Máte zájem o volné prostory?
Phone  Zavolejte nám +420 573 776 333 - po až čt: 8.00 - 17.00, pá: 8.00 - 15.00
×
Jsme již v kontaktu?
Náš zrychlený přístup Vám pro příklad umožní zobrazení aktuálních cen a stažení karet bytů. Pokud jste již poptali jednotku již v minulosti, zkuste zadat Váš email. Můžeme Vás ujistit, že tento email nebude použit pro žádné obchodní nabídky, pokud jste nám nedali výslovný souhlas.

Poptat jednotku
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
TDD Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.max32.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.max32.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.max32.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.max32.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.