Phone +420 573 776 032
FB
Max32 - J. A. Bati 5648, Zlín

Max32 - Vaše lepší adresa!


 • Centrum města
 • Originální loftové ubytování, světlá výška 4,2 m
 • Pokoje s vlastní vybavenou kuchyňkou
 • Otvíratelná okna s izolačním trojsklem
 • Vysokorychlostní internetové připojení
 • Přístupy kontrolované magnetickou kartou
 • Elektronické detektory kouře a sprinklery
 • Bezpečnostní a kamerový systém monitorující budovu a její okolí
 • Výtahy v budově
 • 24/7 bezpečnostní služba a recepce
 • Prostory pro výstavní plochy v přízemí
 • Zelené plochy mezi budovami a v blízkém okolí
 • Dostatek parkovacích ploch
 • Restaurace v objektu
 • Obchodní jednotky přímo v domě
 

Žijte na max!


Moderní bydlení v luxusních apartmánech, kdy každé ubytovací patro poskytuje úžasné loftové bydlení se světlou výškou 4,2 m, vzniká tím prostor s jedinečným charakterem.

Loftové apartmány v industriálním centru města mají své osobité kouzlo. Historická budova, moderní zařízení, velká okna přes 2 podlaží, vzdušné a čisté linie. V přízemí je kuchyňský kout, prostor pro jídelnu a obývací pokoj, koupelna a vestavěné skříně, v patře je pak ložnice s vestavěnou skříní a pracovním stolem. Lofty je možné různě upravit dle vašich požadavků a přání.

Investiční pronájem 
Kanceláře i loftové apartmány jsou určené k pronájmu. Vedle standardního se jedná i o investiční pronájem, který nabízí po pěti letech nájmu možnost odkupu za dopředu smluvně opcí garantovaných podmínek, se započtením již zaplacené částky.

 

Krátkodobé ubytování


Dlouhodobý pronájem moderního loftu pro bydlení v centru Zlína.

Každá jednotka je vybavena s akcentem na maximální pohodlí. Kuchyň s jídelnou, vestavěné patro s ložnicí, šatna a koupelna.

Samozřejmostí je klimatizace, elektrické rolety, hasící sprimklery, datové zásuvky a pracovní stůl. 

 

Variabilní kanceláře


Kanceláře na max32 ve Zlíně nabízíme v mnoha velikostech ve čtyřech provedeních.

Podlaží nabízejí flexibilní plochu, která dovoluje jak halové, tak uzavřené uspořádání. Na výběr jsou jednotky s kompletním zázemím (kuchyňka, zasedací místnost, toalety) od 18 m 2 do 200 m2 nebo samostatné jednotky se společným zázemím na patře od 25 m 2 do 400 m2. 

Budova nabízí komfort příjemné recepce, kamerový systém, bezbariérový přístup, dostatek parkovacích míst pro pohodlné parkování pro Vaše klienty nebo zastávku MHD přímo před objektem.

 

Komerční prostory


Obchodní jednotky v přízemí budovy

Do všech jednotek je bezbariérový přístup přímo z ulice. Přízemí budovy nabízí 1355 m2 pronajímatelné plochy,které jsou rozděleny na 8 obchodních jednotek.V obchodní zóně úspěšně funguje Česká pošta, pojišťovny, optika, kavárna s pekařstvím a další.

Služby

Nabízíme prostory pro poskytovatele všech druhů služeb - relaxačních, poradenských, zprostředkovatelských i vzdělávacích. Vzhledem ke zvyšující se poptávce po daných službách rozšiřujeme prostory určené pro tento segment.

 

Není to jen o práci...


Je důležité umět vypnout z práce, užít si odpočinek, jít si zasportovat nebo se uvolnit v sauně a načerpat energii.

Nechceme, aby Max32 byl pouhou ubytovnou či kancelářským prostorem, který ztichne po páté hodině. Je tady spousta možností, jak si užít volný čas: například fitness, cvičební sály, wellness pro detoxikaci vašeho těla i mysli. Můžete s kamarády posedět v kavárně, vyčistit si hlavu a načerpat novou energii na své nápady.

 

Firmy v Max32 Zlín


Nevíte si rady? Máte zájem o volné prostory?
Phone  Zavolejte nám +420 573 776 032 - po - pá 8.00 - 17.00 
×
Jsme již v kontaktu?
Náš zrychlený přístup Vám pro příklad umožní zobrazení aktuálních cen a stažení karet bytů. Pokud jste již poptali jednotku již v minulosti, zkuste zadat Váš email. Můžeme Vás ujistit, že tento email nebude použit pro žádné obchodní nabídky, pokud jste nám nedali výslovný souhlas.

Poptat jednotku
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
TDD Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.max32.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.max32.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.max32.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.max32.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.